Veri Kurtarma Ankara

Veri Kurtarma Hizmeti , kaybolan dijital verileri geri kazanmıştırrılması içilen verilen servistir. Veri kurtarma hizmeti sunan firmanın profesyonelliğine göre veriler çok fazla hasar almış olsa ve hatta depolama diski fizyolojik olarak hasar almış olsa bile kurtarabilir.

Veri kurtarma hizmeti veren kişiler depolama aygıtları ve işleyişleri hakkında profesyonel bilgiye haiz olan kişiler ve profesyonel donanımlarla çalışan kişilerdir. Kişisel bir bilgisayar kullanıcısı 20 ile 200 dolar arasında yazılımlar kullanarak verileri kurtarmaya çalışırken veri kurtarma hizmeti sunan profesyoneller binlerce dolar değerinde yazılımlarla kurtarma işlemlerini gerçekleştirir.

Veri Kurtarma Merkezi
Veri Kurtarma Merkezi silinen veya kaybedilen dijital verilerin kurtarılması için hizmet alınabilecek firmalardır. Veri kurtarma merkezleri kişisel kullanıcılara oranla çok daha ustalaşmış ölçekte çalışır ve yalnızca yazılımlar kullanmazlar. Veri kurtarma merkezleri yardımıyla bir fizyolojik belleğiniz yanmış, darbe almış ve kırılmış olsa dahi büyük oranda verileri kurtarabilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir