Ankara Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri yitirilmesine yaşanmış olan her durumda, yüksek başarı oranı ile bir oldukça şirket, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Ankara'nın en teknolojik bilişim firması olan Tekno Ostim, veri kaybınız yaşandığı takdirde işini ustalıkla gerçekleştirerek verilerin dönüşümünü sağlayabilmektedir. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda mutlaka toz barındırmayan derslik 100 (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir. Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda(cleanroom) kullanılmasıdır. Ülkemizde veri kurtarma hizmeti veren firmalar düzmece çağrışımlarla başarı elde etmenin izini sürer. Sadece verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz birey ve firmalardan emin olmanız gerekir.

 

Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve data birikimi ile bellek kartları şeklinde en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz. Yüksek hızlı hizmet ve işinizin her safhasında bilgi alabilme imkanları ile veri kurtarma alanında firmamız liderdir. Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarından veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde etmiş olduğu kazancın önemli bir kısmını araştırma/geliştirme ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle devamlı olarak gelişen hard disk ve öteki kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır. Hizmet anlayışımızı çok güzel kanıtlayan "Yerinde Kurtarma" hizmeti ile veri kurtarma hizmetini bulunmuş olduğunuz lokasyonda almanız mümkün. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa firmamıza güvenebilirsiniz.

Verilerinizi; bu alanda faaliyet gösteren güvenilmez firmalara teslim etmekten kaçınınız. Firmamız senelerdir emin hizmet vermektedir.

Data kaybının ne demek olduğunu başınıza gelmeden bilemezsiniz. Zaten bu şeklinde istenmeyen bir durumla karşılaştıysanız tekrar başınıza gelmemesi için lüzumlu önlemleri almışsınızdır. Virüs bulaşma, hacklenme, yanlışlıkla veri silme, enerji kaynağındaki voltaj gerilimleri, fizyolojik hasarlar, cihaza sıvı dökülmesi, yanlış format atma, toz, ısı, işletim sisteminin çökmesi gibi etkenler bilgilerinizi kaybetmenize neden olan sebeplerin en yaygınlarıdır. Bu tür kayıplara engel olabilmek için elinizden geleni yapmışsanız bile başınıza gelmesi olasıdır. Çünkü İnternet ucu açık bi ortam olup görünmez saldırılara açıktır. Şirketimiz verilerinizi geriye döndürebilecek tecrübeye haizdir.