Ankara Notebook tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir. Bayağı firmalar ve eğitimsiz teknisyenler Notebooklarınızda telafisi olmayan arızalara neden olmaktadır. Bu yüzden güvenilir, satın alan potansiyeli yüksek, yılların tecrübesine haiz bir şirket ile çalışmak isterseniz hepimiz her vakit yanınızdayız.

Firmamız Notebook ana kart tamiri, adaptör tamiri, ekran kartı tamiri, klavye problemlerı, virüs temizleme, forma atma, Notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarını garantili olarak yapmaktadır. Notebook tamiri hizmetimizin yanı sıra yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktayız.

Notebook tamiri firmamız şirketler ve kamular yararına bakım anlaşması, veri kurtarma hizmeti de vermektedir. Bakım anlaşması ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Ek olarak verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da ortadan kaldırıyoruz. Notebook tamiri firmamıza gelen bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Tasdikınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Notebook tamiri firmamızın prensiplerinin başınsa alan kişi memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin firmalar arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri mevzusunda her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm getiren firmamıza gaslınüz kapalı güvenebilirsiniz.

blog (5)

blog (37)