Firmamız asla bir kurumu veya şirketi bilgisayarıyla sorunda görmek istemedi. Birincil amaç olarak bunu belirledi. Çünkü arızalı bir bilgisayar hem iş bununla beraber motivasyon açısından hayata olumsuz etkilidir. PC olarak adlandırılan (personel computer) kişisel bilgisayarların arıza yahut yolda kalma oranı diğer bilgisayarlara göre daha basit ve sık tekrarlanır, bunun nedeni olarak, devamlı açık kalması ve ısınması, yeterli oranda regüle edilmemesi görülebilir. Bazı zamanlarda ise virüs sebebi ile bilgisayarlar arıza vermektedir. Sebebi farketmeksizin her hangi bir arıza durumuyla karşılaşmanız halinde Tekno Ostim online destek 'den servis talebinde bulunabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal servis talebiniz, marka bağlarımsız, mevzusunda uzman teknisyenler ve buluşma ile yerine getirilmektedir. Yerinizde Bilgisayar Servisimizle hizmetinizdeyiz. Yedek parça güvenceında da sıkıntıyı size hissettirmeden çözmek için alanında tecrübeli bir çok eleman firmamıza hizmet vermektedir. Artık kapı kapı dolaşıp tamirci aramanıza gerek kalmadı, isterseniz bilgisayarınızı sizin evinize/işyerinize gelerek onarıyoruz.

İnternet ortamında fiber saldırılarla yüz yüze gelirsiniz bir ihtimal ruhunuz bile duymaz, sadece antivirüsünüz saldırganı haklamıştır bile. Tekno Ostim olarak bilgisayarınızı bu tehditten kurtaracak yazılımı bilgisayarınıza dahil etme hizmetini de sunmaktayız. Devamlı gelişen ve değişen teknolojide müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap vermek ve güvenli bir şirket olmak istemekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve kalitemizin devamını sağlamak ve ilerilere taşımak konusunda tüm çalışanlarımız görevli ve mesuldür. 'TEKNOLOJİYİ BİZ BULMADIK fakat MÜKEMMELLEŞTİRDİK' çarpıcı sözıyla yola çıktık ve devam edeceğiz. Kaliteyi üretmek, zoru başarmak bizim işimiz. Gerek yazılımsal gerek donanımsal olarak teçhizatımız hazır, bozulmuş bilgisayarınızı bekliyoruz ve hepimiz bilgisayarınızın dilinden anlıyoruz.

Marka ve model ayırt etmeksizin masaüstü bilgisayarınızın onarım, bakım ve yükseltme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Anakart, chipset, LCD, güç kaynağı tamiri, arıza tespiti, işletim sistemi yeniden kurulumu, yedek alınması, güncel sürücülerin yüklenmesi, bios güncellemesi, sistem stabilite testi ve sisteminiz hakkında detaylı bir rapor ile teslim ediyoruz.
Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, alanında uzman personellerimiz tarafınca buluşma yöntemiyle ve marka sorunu olmadan bağlarımsız gerçekleştirilir.
İstanbul’un nerede ise her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, ekran, yazıcı, kamera, hırsız alarm ve yangın sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlanmasıdır. Telefon veya web üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve detaylı bilgi verilir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti benzer biçimde mevzulara hassasiyet ve özen gösterilir.
Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saymış olduğumuz niceliklerden sonrasında bilgisayarlı sistemlerinizi güvence altına alabilmek adına bizimle Kurumsal Bakım Anlaşması yapabilirsiniz.