Network (Ağ) çözümleri, müşterilerimizin gereksimlerine yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve şirket ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network te çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz. Büyüyen işletmeler, kurumlar ve servis sağlayıcılar için ses, görüntü, veri aktarımı ve depolamayı tek, uçtan uca akıllı bir ağ üzerinde birleştiren ölçeklenebilir ağlar kurabilmek önem taşımaktadır.

Network Cihazları (Router,Swicht,Hub,Firewall) Kurulum ve Desteği
Markası ne olursa olsun, Her türlü network aygıtı hızlı ve kolay bir halde temin edilir. Cihazların kurulumunu alanlarında uzman personelimiz tarafından yapılır ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Ağ Hızlandırma Çözümleri
Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

Ağ Yönetim ve analiz Çözümleri
Sistem ve Network Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın nihayetinde güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak lüzumlu alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

blog (18)

blog (29)