Asus Notebook Servisi

ankara notebook servisi olarak Asus Notebook’larınızın her türlü arızasına çözüm getirmek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesiyle istediğimiz her şeye kısa zamanda istediğimiz yerde ulaşmamız mümkün oldu. Bu kolaylığı elde eden cihazlarımız gitgide gelişti, geliştikçe mikrolaştı, mikrolaştıkça da arızaya açık hale geldi. Bunun farkına varan Ankara Bilgisayar Servisi Asus masaüstü bilgisayar, Asus notebook ve Asus tabletlerinizin her türlü yazılım ve donanım arızalarını itinayla onarmakta, lüzumlu tüm bakımlarını kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Asus Notebook’unuz herhangi bir arıza verdiğinde ne yapacağınızı bilemediğiniz takdirde Ankara Notebook onarım Servisini aramanız yeterli. 30 dakika içinde kapınızdayız.

Notebooklar karmaşa cihazlardır. Arızaların çoğu kullanıcı hatası olmakla birlikte yazılım hataları, işletim sisteminden kaynaklı hatalar, notebook parça arızaları, internet bağlantı sorunları da sıkça karşılaşmış olduğumız öteki arızalardır. Asus Notebook arızalarında uzman, tecrübeli elemanlarımızda bu tür arızalarında tümünde siz ankara halkına hizmet vermek için buradayız.

Asus Ankara Notebook tamir Servisi

Asus Notebook’unuz açılırken çok mu bekliyor? Açılışta görülen siyah ekranda takılıp kalıyor mu? İnternete bağlanmakta kuvvetlik mü çekiyorsunuz? Asus Notebook’unuzun yavaşlığı sizi rahatsız mı ediyor? İstediğiniz oyuna girmekte zorlanıyor musunuz? ankara notebook servisi tüm bu şikayetlerinize çözüm bulmakta. Bu gibi arızalar yazılımdan kaynaklanan sorunlardır.

ankara notebook servisi
asus notebook servisi

Asus Notebook Erkan Kırılması

Asus Notebook’unuzu elinizden düşürebilir; yanlışlıkla da olsa ekranını, klavyesini, menteşeleriniz kırabilirsiniz. Bunlar şeklinde Asus notebook ekran kırılması, çatlaması gibi sorunları ekran-ekran değişimiyle onarmaktayız. 2 yıl garantili yedek parça kullanmakta ve siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini birinci sıraya koymaktayız.

Asus Notebook Sıvı Teması

Bir diğer kullanıcı hatası olarak notebookunuzun sıvı ile teması durumunda ilk yapmanız ihtiyaç duyulan bilgisayarınızın elektrik bağlantısını kesmek ve bataryasını çıkarmak olmalıdır. Çoğu kullanıcı sıvı teması durumunda kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmakta bu işlemden sonrasında probleminin çözüleceğini düşünmektedir. Fakat bu yanlıştır. Asus Notebook’unuzun iç parçalarının zarar görüp görmediği incelenmeli ve gerekirse zaman kaybetmeden tamiri yapılmalıdır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan ankara notebook servisi‘ni aramak. Asus Notebook’unuz evinizden alınarak arıza tespiti yapılmış olduktan sonra onayınız ile birlikte onarım işlemi gerçekleştirilir ve yine evinize teslim edilir.

Tüm Asus Notebook arızalarınızda telefonunuzu bekliyoruz.

Asus Teknik Servisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir