Ankara Veri Kurtarma Firması

Ankara Veri Kurtarma /Data Kurtarma Ofisimizde Kaybolan Verileriniz veya Silinen Zarar Görmüş Dosyalarınızı Uzman Teknik Personelimiz Aracılığı İle 7/24 Destek Vererek Müdahale Etmekteyiz. Arıza Oranı Tespit Edilip Fiyat Konusunda Onay Verdiğiniz Süreçte Verileriniz Size Verilen Gün Bazında Gizlilik İlkesine Bağlı Kalarak CD ve Verdiğiniz Dosya Babında Güvenli Şekilde Takdim Edilir.

Tekno Ostim Veri Kurtarma Olarak Neleri Kurtarıyoruz ?

USB Data Bellek – Harici Dahili Harddisk – Notebook/Laptop – Masaüstü Bilgisayar

Yapılan Kurtarma İşlemlerinde Süreç Zarar Gören Dosya Boyutu ve Zarara Göre Endexlenir Kurtarma İşlemi Yapılan Cihazlar Bazen Çalışmayabilir Kişilere Bu Yönde Teknik Personelimizce Bilgi Verilip Onay Alınır . Kurtarma İşleminin Akabinde Dosyalar Sizin Belirlediğiniz Bir Depolayıcı ile Size Takdim Edilir.

Veri Kurtarma Yapılan Resim, Ofis Programı ve Klasörler Zarar Göremeden Sizin Tarafınızca Kontrolü Sağlanır ve Onay Alındıktan Sonra Sizlere Takdim Edilir. Bilhassa Bu Süreçte Kayıp Yaşanmaması ve Dosyalarınızın Listesi Elinizde Olması Bize Yardımcı Olmanız Açısından Önemlidir. İletişim sayfamızdan irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir