Ankara Telefon ve Tablet Tamiri

Telefon ve tablet sektörü gelişen teknolojiye paralel olarak gelişir ve neredeyse taşınabilir bilgisayarlarımızın yaptıklarını yapabilmektedir. Bu nedenle çok yüksek ücretler ödediğimiz cep telefonlarımız ve tabletlerimiz bozulabilmektedir.

Yüksek rakamlar ödeyerek satın aldığımız ve bozulmalar, kırılmalar sonucu bu zararları Tamirin yani geri dönüşümünü yapacak firmalara ihtiyaç duyarız. Tekno Ostim Bilgisayar bu konuda alanında uzman eğitimli personellerimiz tarafından tamiri yani geri dönüşümü sağlamakta bize düşmektedir.

Tablet ve Telefonlarınız ekran kırık, dokunmatik çalışmıyor, açılmıyor, şarj olmuyor, yavaş çalışıyor gibi arızaları Füme Bilgisayar tarafından tamirini yapmaktayız. Fakat sizlere bu konudaki tavsiyelerimiz den yararlanmanızı tavsiye ederiz.  Cep telefonlarımız için söylenebilecek en önemli husus şarj etme ve zamanıdır.

Kullanıcılar Genelde telefonlarını tabletlerini şarj ederken kullanmalarıdır. Bu şekilde kullanılan telefon ve tabletler zaten voltaja mağrur kalarak ısınan cihazları kullanaraktan bu ısıyı yüksek seviyelere çektiklerinden dolayı  hataları vermelerine neden olmaktadır.

Tabi ki unutmayacağımız hususlardan biride yüksek maliyetler ödediğimiz bu cihazlarımızı Koruma kılıfı ya da ekran kırılmalarını takmadan kullanmaktır. Tabi hiç koruma olmayan cihazlarımız düşmelerden dolayı ekran kırılması ve kasa yamulmaları gibi sorunlar ile karşılaşabilirler.

Bunun çözümü kaliteli markalardan alınan koruma kılıfları, kırılmaz cam jelatinleri, orijinal lisanlı şarj cihazlarını, kullanmalarıdır. Satıcı firmalara aldıkları ürünün lisanslı olup olmadıklarını sormaları kendilerine daha fayda sağlaya candan dolayı Tercihlerde bu yönde olmalıdır.

Tabletler hayatımıza ergonomik özelliklerinden dolayı daha çabuk giriş yaparlar. Taşınılabilir bilgisayarlara Nazaran daha hesaplı ve daha kullanışlı görünürler.  Bu nedenle tabletler cep telefonlarına benzerliklerinden dolayı hemen hemen tüm ihtiyaçlarınıza cevap verirler.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir