Ankara Notebook Touchpad Çalışmıyor

Notebooklar, biroldukça bilgisayardan ayrı donanımın tek cihazda toplanmış halidir. Bu kadar çok donanımın bir araya gelmesi demek eskiden sağlam ve bozulsa bile değişimi çok bayağı olan donanımların artık arızaya daha müsait ve değişimi, tamiri zor hale getirmiştir. Masaüstü bilgisayarlarda kullanılan Mouse, notebooklarda kasaya entegre edilmiş, dokunmatik hale getirilerek touchpad adını almıştır. Kullanım aşamasında notebook touchpad çalışmıyor dendiğinde ek mouse takılmaksızın bilgisayarın kullanımı imkansız hale gelir.

ankara notebook servisi Touchpad, adından da anlaşılabileceği benzer biçimde dokunmatiktir. Elle yapılan her türlü dokunuşun sensörlerle idraklayıp notebookunuzda görülen imlecin hareket etmesini sağlıyor. İmleç ile meydana getirilen seçme işlemini bazı notebooklarda iki kere dokunarak bazı notebooklarda tuşlarla sağlanabilmektedir.

Notebookların toucpadlerinde oluşabilecek hataların hem yazılımsal bununla birlikte donanımsal nedenleri olabilir. Notebook touchpad çalışmıyor ise arıza tespiti ve arıza çözümü için Tekn ostim Ankara Notebook Servisi hizmetinizde.

Notebook touchpad çalışmıyor
Notebook touchpad çalışmıyor ise bilgisayarda touchpad yazılımı yüklü olup olmadığını kontrol ediniz. Yazılımı yüklü olmayan touchpadinizi kullanmak istediğinizde bilgisayarınızı ilk aldığınızdan itibaren kullanamazsınız.

Notebook touchpad çalışmıyor ise, sensörleri sağlayan kablolar yerinden çıkmış, zarar görmüş olabilir. Notebookunuzun Ostim Ankara Notebook tamir Servisi tarafından incelenmesi gerekmektedir.

Notebook touchpad dokunmatiği çalışmıyorsa, touchpad sıvı temasına maruz kalmış olabilir. Sıvı temasına maruz kalan touchpad in işlevini yitirmesi durumunda Ankara Laptop Servisi ni aramanız yeterlidir.

Touchpad kısa yoldan kapatılmış olabilir yahut denetim masası ayarlarından etkinleştirilmemiş olabilir.

Tüm notebook touchpad arızalarında Ankara Laptop onarım Servisini aramanız yeterlidir. Uzman notebook teknisyen kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yardım almak için tıklayınız…

Akyurt Notebook Tamiri, Altındağ Notebook Tamiri, Ayaş Notebook Tamiri, Bala Notebook Tamiri, Beypazarı Notebook Tamiri, Çamlıdere Notebook Tamiri, Çankaya Notebook Tamiri, Çubuk Notebook Tamiri, Elmadağ Notebook Tamiri, Etimesgut Notebook Tamiri, Evren Notebook Tamiri, Gölbaşı Notebook Tamiri, Güdül Notebook Tamiri, Haymana Notebook Tamiri, Kalecik Notebook Tamiri, Kazan Notebook Tamiri, Keçiören Notebook Tamiri, Kızılcahamam Notebook Tamiri, Mamak Notebook Tamiri, Nallıhan Notebook Tamiri, Polatlı Notebook Tamiri,
Pursaklar Notebook Tamiri, Sincan Notebook Tamiri, Şereflikoçhisar Notebook Tamiri, Yenimahalle Notebook Tamiri,

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir