Ankara Laptop ve Bilgisayar Ekran kartı

Dell Asus Acer Hp Toshiba Sony vaio Lenovo Fujitsu Ekran kartları Teknik Servisimizde bulunmaktadır, Ekran kartı ihtiyaçlarınızda Servisimize gelerek Laptop veya masa üstü bilgisayarlarınıza ekran kartını taktıra bilirsiniz.

Ayrıca servisimizde Ekran kartı tamirinde garantili olarak yapılmaktadır.

LAPTOP EKRAN KARTI

Teknik Servisimizde Notebook ve Laptop lar için Orjinal Ekran kartları bulunmaktadır. İstenirse tamiride yapılmaktadır.

Notebook ve Laptoplar çok yorduğumuzdan aşırı ısınmasına sebep olduğumuzdan yüksek grafik gerektiren oyun ve programları çalıştırdığımızdan maalesef ekran kartları arızalanmaktadır.

Bilgisayarlarımızın kapasitelerini bilmemiz gerekmektedir notebook ve laptoplar oyun bilgisayarları değildir kapasiteli oyunlar grafik kartını yani ekran kartını aşırı yormakta ve ısınmasına neden olmaktadır buna fasla dayanamayan ekran kartımız arızalanmaktadır.

Notebooklarda harici ve dahili ekran kartları kullanılmıştır Harici olan ekran kartlarının değişimi yapılmaktadır veya arızalana Ekran Chipi değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Ama dahili olan ekran kartlarının değişimi olmamaktadır çünkü sökülebilecek durumda olamadığından ekran kartında kullanılan tüm parçalar anakart üzerindedir bu durumda ekran kartının yani Anakartın tamirini yapmaktayız. bu durumda ekran grafik chip inin değişimi yapılarak sorun giderilmektedir.

2 Yorum

  • ozan karatas

    https://hizliresim.com/NnmGzL

    laptopum asus x550vx serisinden. 4 hoparlör soketi dişlisinden biri resimdeki gibi koptu.kopan parça bütün şekilde duruyor. kopan parçanın lehimlenmesi ya da bir şekilde tamiri mümkünse lütfen bana ulaşın. 0543 953 17 50

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir